A FOST RELUATĂ FURNIZAREA APEI POTABILE
Veste bună pentru locuitorii Municipiului Giurgiu! Azi, 02 iunie, la ora12,30 a fost reluată furnizarea apei potabile, în urma avariei apărute la Stația de Popare
Citește toată știrea Înapoi sus
Înapoi sus
ObiectivGiurgiu.Ro – cotidian de informație, opinie și atitudine civică