La “Festivalul Primăverii” jandarmii au oferit fructe și prăjituri copiilor
Jandarmii s-au alăturat organizatorilor “Festivalului Primăverii”, iar astăzi, 27 februarie, au fost prezenți la târgul de mărțișoare realizate manual, alături de elevii școlilor giurgiuvene, copiii
Citește toată știrea





