Sediul vechii Prefecturi ar putea trece în patrimoniul gestionat de Consiliul Judeţean Giurgiu
Sediul fostei Prefecturi Giurgiu, clădire care găzduia şi Consiliul Judeţean Giurgiu până în anul 2005, se află în conservare din anul 2009întrucât nu s-au mai
Citește toată știrea





