Muzeul Județean „Teohari Antonescu” Giurgiu vă invită la Noaptea Muzeelor

Muzeul Județean Teohari Antonescu Giurgiu are plăcerea de a vă invita sâmbătă, 14 mai 2022, în intervalul 17:00-23:00, să îi fiți oaspeți la NOAPTEA MUZEELOR.

Vom retrăi împreună atmosfera vremurilor trecute și ne vom bucura de inspirația cultural-artistică a prezentului.

Ne vom considera onorați de prezența dumneavoastră, indiferent de întinderea acesteia în timp.

Cu drag,

Echipa Muzeului

Lasă un comentariu!

Adresa ta de email nu va fi publicată Required fields are marked *