Arhivă

A FOST RELUATĂ FURNIZAREA APEI POTABILE

Veste bună pentru locuitorii Municipiului Giurgiu! Azi, 02 iunie, la ora12,30 a fost reluată furnizarea apei potabile, în urma avariei apărute la Stația de Popare
Citește toată știrea