Real Drăgăneasca, Stejarul Bulbucata și ACS  Mihai Vodă în Seria Nord ,Voința Daia și Fortuna Herești duc o luptă strânsă pentru ocuparea primului loc .

Rezultatele etapei a 20-a, Seria Sud

AS PRUNDU- PROGRESUL VALEA DRAGULUI       5-4

ANGEL GRADISTEA –     UNIREA FRATESTI            1-1

OLIMPIA MALU     –  VOINTA DAIA                            3-6

VICTORIA STANESTI      –  VIITORUL PUTINEIU     2-1

FORTUNA HERASTI      – AS GREACA                         2-1

AS SCARISOARA       – PRO GOSTINU                         1-1

AGRO  VLAD TEPES –      SOIMII GHIZDARU           1-1

VIITORUL PUIENI –     SABARELUL CIOCOVENI     0-6

Clasament

1 AS VOINTA DAIA                                   54p

2 AS FORTUNA HERASTI                        52p

3 AS PRUNDU                                            36p

4 AS SABARELUL CIOCOVENI              35p

5 AS SCARISOARA                                   34p

6 AS AGRO GOLD VLAD TEPES            33p

7 PROGRESUL VAL. DRAGULUI           29p

8 AS OLIMPIA MALU                               27p

9 AS VICTORIA STANESTI                      25p

10 AS VIITORUL PUIENIU                        23p

11 AS AGRI ANGEL GRADISTEA           23p

12 AS PRO GOSTINU 2018                       22p

13 AS VIITORUL PUTINEIU                     21p

14 AS SOIMII GHIZDARU                         17p

15 AS UNIREA FRATESTI                         17p

16 AS GREACA                                              6p

Rezultatele etapei a 15-a, Seria Nord

GLORIA SCHITU  –  PROGRESUL PALANCA              0-6

UNIREA VINATORII MICI  – ACS MIHAI VODA        5-3

STEJARUL BULBUCATA –  OLIMPIA MIRSA             6-0

SPORTUL PADURENI      – AVOINTA TOPORU          3-0

REAL DRAGANEASCA – TINERETUL VADU LAT    3-1

ZMEII OGREZENI II   – FC NAIPU                                  2-0

Clasament

1 AS VOINTA DAIA                                      54p

2 AS FORTUNA HERASTI                           52p

3 AS PRUNDU                                                36p

4 AS SABARELUL CIOCOVENI                  35p

5 AS SCARISOARA                                       34p

6 AS AGRO GOLD VLAD TEPES                33p

7 PROGRESUL VAL.DRAGULUI                29p

8 AS OLIMPIA MALU                                   27p

9 AS VICTORIA STANESTI                         25p

10 AS VIITORUL PUIENI                             23p

11 AS AGRI ANGEL GRADISTEA              23p

12 AS PRO GOSTINU 2018                           22p

13 AS VIITORUL PUTINEIU                        21p

14 AS SOIMII GHIZDARU                            17p

15 AS UNIREA FRATESTI                            17p

16 AS GREACA                                                 6p